Zpět na novinky

Vyjádření Autoškoly Baumruk k aktuální situaci:

Vážení klienti Autoškoly Baumruk,
v souvislosti se situací ohledně šíření virových a respiračních onemocnění COVID-19 a aktuálnímu stanovisku vlády ze dne 12.3.2020, prosíme všechny naše žadatele o řidičské oprávnění o respektování všech nařízení.

Naši instruktoři v posledním měsíci nebyli v rizikových oblastech. Automobily a veškeré prostory autoškoly jsou vždy řádně dezinfikovány. Ve všech automobilech je k dispozici dezinfekční prostředek.

Po vyhlášení nouzového stavu na celém území ČR se většina hromadných akcí omezuje na max. 30 osob. Z tohoto důvodu zavádíme nová režimová opatření.

Do odvolání rušíme všechna školení řidičů referentských vozidel a řidičů vozidel profesionálních, a to i přesto, že nepřesáhneme povolenou hranici 30 osob, ale Vaše i naše ochrana zdraví je nám přednější.

Všechny druhy výuky, které se zahájí od 16.3. 2020, budou probíhat formou dálkového studia a individuálních konzultací. Tak abychom naplnili požadavky zákona 247/2000Sb. a zachovali jsme kvalitu výuky a výcviku.

Pokud trpíte jakýmkoliv projevem onemocnění či nachlazení, prosíme, buďte ohleduplní k ostatním studentům autoškoly i instruktorům a zvažte účast na výcviku - a to i v případě, že jste žádnou rizikovou oblast nenavštívili. Zároveň zvažte účast na zkouškách žadatelů o řidičská oprávnění, kde se kumuluje větší počet osob.

Praktickou výuku zatím neomezujeme, ale jsme připraveni v nejbližších dnech v rámci ochrany zdraví, výcvik zcela přerušit. Zdraví je přednější, než-li ekonomické dopady.
Budeme sledovat aktuální dění. Během pondělí můžete očekávat další zpřesnění.

Děkujeme všem za pochopení situace, a doufáme, že se v plné síle sejdeme po odeznění nákazy a uklidnění situace.
Buďme silní.

V Plzni dne 15.3.2020

Ing. Nicole Baumruková
Autoškola Baumruk